Diyarbakır Tesisatçı BİLGİN MEKANİK 0530 252 28 93

Hakkımızda

Hakkımızda

BİLGİN YAPI MEKANİK TESİSAT, profesyonel ekibiyle konutlara, mülki idarelere, kamu kuruluşlarına, otel, işletme kuruluşlarına, mühendislik firmalarına ve mekanik tesisat, mühendislik ile ilgili hizmetlere ihtiyaç duyan tüm müşterilere hizmet ve ürünler sunmak amacıyla kurulmuştur.


Isıtma, havalandırma, sıhhi tesisat, havuz tesisatı, iklimlendirme, yangından korunma, endüstriyel uygulamalar ve kontrol tekniği gibi, mekanik tesisat mühendisliği dalında, yenilikçi, ileri teknoloji ve deneyimli, uzman ve çevreye duyarlı kadrosuyla, mekanik tesisat uygulama, pazarlama ve satış faaliyetleri, perakende satış faaliyetleri ve mühendislik projeleri mekanik mühendislik tasarım ve müşavirlik hizmetleri vermekteyiz.Misyonumuz:

Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır. Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işleme hizmeti, hızlı cevap veren bir işletme olmaktır. Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır.

Vizyonumuz:

Kaliteli ve güvenli hizmeti baz alan vizyonumuz, misyonumuz ve değerleri doğrultusunda çalışarak, müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, çevreye, doğaya ve topluma saygı, insan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışımız, tüm kaynakların verimli kullanımı, müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.


Amacımız:

Bizlere ulaşan müşterilerimize en hızlı ve kaliteli hizmeti verebilmektir.

30 yılı aşmış tecrübeye dayalı profesyonel , disiplinli, anlayışlı ve güvenilir hizmeti verebilmek siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek ve yaptığımız işin arkasında durmak bizim ana ve ilk temelimizdir.

Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olup, siz müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Kaliteyi, hizmeti benimsemiş, çevre ve yaşam değerlerine saygılı, öncü, üretici bir kurum vizyonuyla yolumuza devam ediyoruz.

Şimdi Ara : 0530 252 28 93

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım SEO Çalıması: 2A AJANS
diyarbakır web tasarım diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve yalova evden eve diyarbakır şehirler arası nakliyat diyarbakır evden eve yalova nakliyat